+371 29909907 - info@parvadajumi24.lv          

+371 29909907

Autobusu noma Rīgā.

Autobusu Noma/Autobusu īre ar šoferi Rīgā

Mikroautobusu noma ar šoferi

Mikroautobusu noma

Autobusu noma un mikroautobusa noma tiek piedāvāta ar pieredzējušu šoferi. Pieejami ir dažāda veida mikroautobusi no 8-17 pasažieru vietām. Opel Vivaro, Renault Traffic un Mercedes Sprinter mikroautobusi.

Autobusu noma Rīgā

Autobusu noma Rīgā

Autobusu noma Rīgā ir pieejama ikvienam, jo mūsu cenu politika ir draudzīga visiem, gan lielākiem uzņēmumiem, gan mazām skolēnu grupiņām. Kvalitatīva pakalpojums par saprātīgu cenu.

Autobusu īre ar šoferi Rīgā

Autobusu īre ar šoferi

Autobusu īre ar šoferi ir mūsu uzņēmuma galvenais piedāvātais pakalpojumus. Vai tas būtu biznesa brauciens, vai ekskursija uz kādu no Eiropas valsts, mēs vienmēr nodrošinam kvalitatīvu pakalpojumu.

Autobusu noma ar profesionālu šoferi – 29909907

Autobusu īre ar šoferi, jebkurai dzīves situācijai. Uzziniet vairāk par mūsu iespējām – Sazinoties.

Autobusu īre ar šoferi

Visi autobusi, ko izīrē mūsu uzņēmums, tiek piedāvāti ar profesionālu šoferi. Autobusu saraksts ir plašs, gan mazāki mikroautobusi no 7-16 vietām, gan lielāki Setra autobusi līdz 55 pasažieru vietām.

Autobusu maršruts vienmēr tiek aprēķināts individuāli, izvērtējot klienta vēlmes. Mūsu uzņēmums nepiedāvā regulārus autobusu reisus, bet gan neregulārus pasažieru pārvadājumus Latvijā, Baltijā un Eiropā. Braucienus mēs organizējam tikai pēc klientu pieprasījuma. Mūsu piedāvātie pasažieru pārvadājumi ir iespējams vienu no pieejamākajiem Latvijā. Ar savu cenu politiku un profesionālo menedžmentu mēs spējam nodrošināt augstas klases servisu ikvienam klientam.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu iespējām – Sazinieties ar mūsu uzņēmuma pārstāvi.

Tūrisma autobusu noma

Ar savu plaši pieejamo autobusu parku mēs nodrošinam – Autobusu ekskursijas (pēc vienošanās), Autobusu noma ekskursijām un autobusu tūres pa visu Latviju, Baltiju un Eiropu.

Arī tūrisma klases autobusu noma tiek piedāvāta vienīgi ar profesionālu šoferi, kas laipni Jūs nogādās Jums vajadzīgajā vietā un laikā. Autobusu kustība, notiek saskaņā ar veikto pieprasījumu un atrunātajiem maršrutiem.

Autobusu nomas cenas

Autobusu nomas cenas ir atkarīgas no katra pieprasījuma individuāli. Mikroautobusiem cenas protams būs zemākas nekā tas būs lielāka izmēra autobusa īrei.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu iespējām un  piedāvātajām cenām, lūgums sazināties ar mums pa tālruni vai rakstot mums uz e-pastu.

Lai pieprasītu cenu, spied šeit.

Pieejamākā autobusu noma Latvijā – Pārvadājumi24.lv

Daži no mūsu klientiem

Pārvākšanās servisa pakalpojumi

Microsoft - Pārvadājumi24 klients

Pārvākšanās pakalpojumi

transporta pakalpojumu klients

Pārvākšanās servisa klients
Ezerparka nami pārvākšanās pakalpojumi

Balta apdrošināšana - pasažieru pārvadājumi

crediton - pārvākšanās pakalpojumi

Pārvākšanās pakalpojumi - PharmaSwiss

walmark - transporta pakalpojumi
Statoil

Reaton

Providus

latvijas-universitate

Inter cars
pateretaju-aizsardzibas-centrs

BalticPay

tieslietu-ministrija

latvijas-privatbanku-asociacija

open credit2
Autobusu noma Rīgā 4.94/5 (98.86%) 70 votes

Back to Top