+371 29909907 - info@parvadajumi24.lv          

Kravu pārvadājumi.

Visu veidu kravu pārvadājumi

Kravu pārvadājumi pa Latviju

Mazo kravu pārvadājumi

Elastīga mazo kravu piegādes pakalpojumu apmaksas sistēma, kas ir pieeja katram klientam, lai panāktu viņam optimālākos cenu risinājumus. Kā arī mūsu komandā strādā atbildīgi, profesionāli, ar pieredzi bagāti šoferi, kas Jūsu kravu nogādās galamērķī laikā.

Vietējie kravu pārvadājumi

Vietējie kravu pārvadājumi

Mūsu pakalpojumus vietējo kravu pārvadājumu jomā izmanto daudzi uzņēmumi. Esam nopelnījuši lielu uzticību mūsu klientu lokā ar laicīgu, drošu, kvalitatīvu kravas piegādi un visiem pieejamām cenām.

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Mūsu uzņēmums nodrošina arī starptautisko kravu pārvadājumu pakalpojumus. Tā ir lieliska iespēja iegūt Jums jaunus klientus un palielināt savu biznesu. Profesionāli šoferi nogādās Jūsu kravu galamērķī pēc iespējas īsākā laikā, neliekot Jums uztraukties par savas kravas drošību.

Visu veidu sauszemes kravu pārvadājumi.

  • Kravu pārvadājumi Latvijā, Baltijā, Eiropā un NVS
  • Salikto kravu pārvadājumi
  • Kravas taksometra pakalpojumi
  • Starptautiskie kravu pārvadājumi
  • Citi transporta pakalpojumi
Te nu par servisa kvalitāti nevar sūdzēties. Ļoti pretīmnākoša organizācija. Esam ļoti apmierināti, kravu pārvadājumi vienmēr tiek veikti laikā un kvalitatīvi. Ceram uz turpmāku, veiksmīgu sadarbību.
Jānis K., Krasts-R SIA

Sazinies un saņem labāko piedāvājumu


Laikā veikti kravu pārvadājumi
Mūsdienās allaž valda sastrēgums, tāpēc jebkuram klientam ir svarīga ātra un laicīga piegāde uz viņa izvēlēto galamērķi. Līdz šim mums ir bijuši tikai apmierināti klienti, kas mūsu pakalpojumus izvēlas atkārtoti.
Ātra piegāde nebūt nenozīmē papildus izmaksas, tā ir tikai mūsu šoferu un komandas izstrādāta sistēma, kas klientam garantē laicīgu kravas piegādi un drošības sajūtu par mūsu sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Ātrai kravas piegādei ir vairākas priekšrocības, kas noteikti liks Jums aizmirst iedomas par iespējamām neveiksmēm.
Mūsu klienti vienmēr ir bijuši apmierināti ar kravas piegādes laiku un par pakalpojuma izmantošanas izmaksām. Mēs esam būtisks mūsu klientu drošības garants ātrai kravas piegādei galamērķī un starptautiska līmeņa pakalpojuma kvalitātei.


Kravu pārvadājumi un pakalpojuma kvalitāte.

Mūsu sniegtie kravu pārvadājumi un pakalpojuma kvalitāte ir standarts Jūsu ērtībām. Tas ļauj mums būt līderiem starp konkurentiem un ļauj turpināt paplašināt savu darbību. Esam izstrādājušu plānu, kas iekļauj sevī regulārus uzlabojumus un sniedz Jums pārliecību par mūsu komandas profesionalitāti un spējām.
Mēs regulāri analizējam un cītīgi sekojam līdzi kvalitātes līmenim, lai sniegtu Jums visaugstākās klases līmeņa servisu un apmierinātu katra klienta individuālās vēlmes un prasības. Augstā kvalitāte ir mūsu pieredzes, zināšanu, stabilitātes un profesionalitātes rādītājs, kuru ir grūti salīdzināt ar mūsu konkurentiem.
Mums ir izveidota sava kvalitātes defektu atklāšanas kārtība, kas ļauj mums nekavējoties novērst nepilnības un sniegt Jums augstu, pārbaudītu un pārliecinošu kvalitātes līmeni.

Mūsu profesionālie šoferi un pakalpojuma līmeņa kvalitāte sniegs Jums drošības sajūtu par nevainojamu kravas piegādi. Esam izstrādājuši striktas prasības un papildus drošības noteikumus mūsu šoferiem, lai klients būtu pārliecināts par savas kravas drošību. Kravu pārvadājumi ar īpašu pieeju.

Mūsu mērķis ir būt labākajiem piegādes ķēdes drošības industrijā un lai garantētu Jūsu kravas drošību mēs pētām darbplūsmas un cilvēku mijiedarbības problēmas, kas ļauj mums apsteigt citus šajā jomā esošos uzņēmumus. Mūsu uzņēmums vienmēr ir veiksmīgi ticis galā ar dažādiem šķēršļiem un tieši šāda veida pieredze mums ļauj būt uzticamiem mūsu klientiem un arī citiem uzņēmumiem.

Esam izstrādājušii un izmantojam dažādas drošības tehnikas, kas pārliecina visus mūsu klientus par to, ka sniedzam drošākās kravas piegādes pakalpojumus.

Sertificēti kravu pārvadājumi, dod papildus drošības garantiju. Droši kravu pārvadājumi.

Kravu pārvadājumi
4.6 (91.21%) 107 votes

Back to Top