+371 29909907 - info@parvadajumi24.lv          

Pārvadājumi Latvija – Anglija – Latvija.

Kurjers uz un no Anglijas. Braucam katru nedēļu.

Pārvadājumi no Latvijas uz Angliju un no Anglijas uz Latviju

Kravu pārvadājumi Anglija - Latvija - Anglija
Pārvadājumi24 veic kravu un paku pārvadājumus no Latvijas uz Angliju kā arī no Anglijas uz Latviju. Veicam kvalitatīvus un uzticamus kravu un paku pārvadājumus no Latvijas uz Angliju un no Anglijas uz Latviju – katru nedēļu. Mēs parūpēsimies par to, lai Jūsu sūtījums nonāktu galamērķī tieši laikā un bez nekādām problēmām. Mūsu pieredzējušie šoferi nogādās Jūsu sūtījumus no mūsu biroja Rīgā līdz Jūsu izvēlētajai adresei Anglijā vai Skotijā.

Paku un kravu pārvadājumi no Latvijas uz Angliju un no Anglijas uz Latviju.

Mūsu uzticamie šoferīši paciņas nogādās Jums vēlamā vietā un laikā. Pārvadājumi starp Latviju un Angliju notiek regulāri – katru nedēļu. Precīzāk par datumiem, kad mēs braucam ir iespējams iepazīties zemāk.

+371 29909907

Mēs veicam piegādes uz visām lielākajām un daudzām mazajām pilsētām Anglijā, tajā skaitā uz Londonu, Mančesteru, Birmingemu, Koventri, Plimutu, Lesteru, Northemptonu, Līdsu, Sauthemptonu, Bredfordu, Bristoli, Dārbi, Šeifildu, Vulverhemptonu, Belfāstu, Braitonu, Oksfordu, Mensfīldu, Hadersfieldu, Liverpūli, Livingstonu un citā pilsētām. Mēs neveicam piegādi uz Velsu (Wales)
 • Cigaretes;
 • Cigārus, cigarellas;
 • Alkoholu (alu, spirtu, vīnu u.t.t.);
 • Medikamentus;
 • Narkotiskās un psihotropās vielas;
 • Dzīvniekus;
 • Viegli uzliesmojošas vielas;

Brīdinām, ka klients ir atbildīgs par sūtījuma saturu un noteikumu pārkāpšanu!

Ir iespējams pārvadāt sūtījumus dažādos iepakojumos, piemēram kā kastēs, somās, sīkpakās, bandrolēs un pakās. Kā arī pārvedājam dažādus lielizmēra priekšmetus kā mēbeles, motociklus, riepas, paletes un ne gabarīta preces
Lielākās pilsētas kurās pieņemam pasūtījumus un veicam regulārus reisus ir Dumfries, Prestvika, Jedburga, Kelso, Melrose, Glāzgova, Stirlinga, Edinburga, Perta, Aberdīne un citas mazākas pilsētas apkārtnē. Uz pilsētu Invernese dodamies vienu reizi mēnesī. Mēs neveicam piegādi uz pilsētām Ziemeļkrasta daļā Skotijā

Kravu un paku pārvadājumu cenas maršrutā Anglija – Latvija – Anglija

Prece

Kg/m3

Cena

Kastes, pakas, čemodāni, somas, bandroles,

Līdz 30kg

no 60

Kastes, pakas, čemodāni, somas, bandroles,

Katrs nākamais kg (pēc 30kg)

2,10

Standarta eiro palete

Līdz 700kg

no 180

Ne gabarīta preces*

1 m3

no 150

Visas cenas norādītas bez PVN

*Ne gabarīta preces ir preces, kas ir lielas, bet nav smagas, kā piemēram rotaļlietas. Kā arī preces, kas aizņem daudz vietu pārvadātāja transporta līdzeklī.

Pārvadājumi Anglija – Latvija – Anglija – sūtījumu izmēri

 • Ne gabarīta preces ir preces kas ir vieglas, bet lielas kā piemēram rotaļu mašīnas, mīkstās mantas lāči, cena šādiem priekšmetiem tiek rēķināta m3.
 • Standarta eiro paletes izmēri: 1,20m x 0,80m un ne smagāka kā 700kg (par iekraušanu un izkraušanu atbildīgs ir pasūtītājs)
 • Kastes, pakas, čemodāni, somas, bandroles izmēri 60cmx40cm līdz 20kg
 • Kastes, pakas, čemodāni, somas, bandroles, kuru izmēri visi būs vienādi, piemēram, 40cmx40cmx40cm tiks uzskatīti par ne gabarīta precēm un rēķināti ar m3 cenu.

Svarīga informācija sūtījumiem Latvija – Anglija – Latvija

 • Pievērst uzmanību precēm (pārtikai), kas var ātri sabojāties, jo sūtījums tiek nogādāts Jūsu izvēlētajā galamērķī 1 nedēļas laikā.
 • Ir iespēja noīrēt mūsu transporta līdzekli tikai Jūsu vajadzībām, piemēram ja Jums ir daudz mantas/ mēbeles un vēlaties pārvākties no Anglijas vai Skotijas uz Latviju.
 • Televizoru pārvešanas cena ir atkarīga no tā lieluma (1 inch=2,00eur).
 • Ja Jums ir pārvedami trausli priekšmeti piemēram kā spoguļi, lūdzam brīdināt iepriekš.
 • Visām somām/kastēm/pakām kuras ir obligāti jātur vienā virzienā ir jābūt aplīmētām ar bultām, kas norāda virzienu kurā tām ir jāstāv, kā arī zīmei ”uzmanīgi plīstošs), ja tie ir trausli priekšmeti.

Visi sūtījumi jānogādā mūsu birojā Rīgā, Āgenskalnā vai arī ir iespēja pasūtīt kurjeru un mēs ieradīsimies pēc Jūsu somas, kastes vai kā cita, līdz nākamajai plānotajai izbraukšanai uz Jūsu galamērķi.x

Iespējams uzticamākie pārvadājumi no Latvijas uz Angliju un pārvadājumi no Anglijas uz Latviju.

Pārvadājumi Latvija – Anglija – Latvija
3.6 (72.94%) 17 votes

Back to Top