+371 29909907 - info@parvadajumi24.lv          

Biroja pārvietošana.

Biroja pārvietošanas pakalpojumi Rīgā un Latvijā

Biroja pārvietošana ir mūsu uzņēmuma specialitāte. Pārvadājumi24 pārvietoto biroju skaits ir tiešām iespaidīgs un mūsu darbi runā paši par sevi. Zemāk varat redzēt tikai dažus no mūsu klientiem, ko esam apakalpojuši pēdējā gada laikā.

Biroja pārvietošana:

+371 29909907

Zvani un saņem lielisku piedāvājumu jau tagad.

Biroja pārvietošanas pakalpojumi Rīgā

Ātra biroja pārvietošana Rīgā un Latvijā.

Ātra biroja pārvietošana ir ļoti svarīga, jo Jūsu biroja darbību nedrīkst apturēt un tas ir pašsaprotami. Tāpēc mūsu profesionālā komanda veiks Jūsu biroja pārvietošanu īsā laikā un kvalitatīvi.

Izmantojot mūsu uzņēmuma piedāvātos biroja pārvietošanas pakalpojumus, Jums nebūs jāuztraucas par sarežģītajiem procesiem, kas var rasties pārvietošanas laikā. Par visu parūpēsies mūsu profesionālā komanda.

Lai biroja pārvietošana būtu pēc iespējas mazāk apgrūtinoša un visu pārvākšanās procesu padarītu ātrāku noteikti vajadzētu konsultēties ar nozares speciālistu, kas pārcelšanās procesu atvieglos un ieteiks labākos risinājumus konkrētās situācijās. Ātrāku biroju pārvietošanu noteikti padarīs profesionālu organizētība un mehāniskās iespējas, kā, piemēram, dažādi pārvietošanas ratiņi, speciālās pārvietošanas iekārtas un citi palīglīdzekļi.

Un galu galā, ja biroja pārvietošana notiks ātrāk, mums visiem būs vairāk laika, lai to izmantotu citiem darbiem.

Kas jāzina pārvietojot biroju.

Pārvietojot biroju noteikti būtu nepieciešams laicīgi sazināties ar speciālistiem, kas šajā procesā Jums palīdzēs. Lai izvēlētos uzņēmumu, kas pārvietos Jūsu biroju, notekti būtu jāņem vērā izvēlētā uzņēmuma iepriekšējā darba pieredze un ja iespējams arī atsauksmes par šo kompāniju.

Izvēloties uzņēmumu, kas pārvietos Jūsu biroju, ne vienmēr vajadzētu izvēlēties lētāko piedāvājumu, jo izmaksas, kas var rasties izvēloties lētāko piedāvājumu, dažkārt pat var pārsniegt visa biroja pārvietošanas izmaksas. Tas var būt skaidrojams ar nekompetentu cilvēku piesaisti biroja pārvietošanas procesā, kas dažādu iemeslu pēc neizturēsies ar īpašu vērību pret Jūsu īpašumu.

Noteikti vajadzētu izvērtēt vai esat tik bagāti, ka esat gatavi maksāt divreiz. Izvēloties profesionāļus tomēr pastāv zināma garantija, ka darbi tiks paveikti kvalitatīvi un ātri. Un par papildus izmaksām nebūs jālauza galva.

Biroja pārvietošana noteikti sākas ar pareizu organizētību Jūsu birojā, jo kurš gan cits labāk zinās, kas un uz kurieni ir jāpārved, ja ne Jūs paši.

Te noteikti jāsāk ar apjoma apzināšanu un komunikāciju ar izvēlēto uzņēmumu. Tas cik daudz kastes vajadzēs un cik daudz darba spēks būs nepieciešams – šīs lietas noteikti varat konsultēties ar pārvadātāju.

Biroja pārvietošanas procesā jau no paša sākuma varat piesaistīt pārvākšanās servisa speciālistu, kas Jums palīdzēs visu pareizi organizēt un saplānot, lai viss norit bez aizķeršanās.

Ar mūsu biroja pārvietošanas speciālistu Jūs varat sazināties jebkurā laikā, šeit.

Kā notiek biroja pārvietošana?

Biroja pārvietošana notiek saskaņā ar Jūsu vajadzībām. Sākot jau ar svarīgāko un delikāto mantu pārvadājumiem un beidzot ar mazsvarīgāko mantu pārvadājumiem.

Biroja pārvietošana var būt visai sarežģīts process, ja to nepareizi organizē, tāpēc būtu svarīgi visus jautājumus svalaicīgi atrisināt kopā ar speciālistu. Un vajadzības gadījumā pat pajautāt biroja pārvietošanas kompānijas pārstāvim detalizētāk Jums svarīgos jautājumus. Labāk pajautāt kaut ko lieku nekā uztraukties par lietām, kas Jums varbūt nav skaidras.

Pārvietošanas process jau sākas ar darba vietu sagatavošanu pārcelšanās procesam. To var jautāt pašiem pārvadātājiem, kas izdarīs visu no mantu demontāžas, pakošanas un galā pat montāžas. Vai arī, ja vēlaties samazināt izmaksas varat daļu darbu veikt paši, ja vien Jūsu darba spēka algošana ir lētāka, kā pārvākšanās pakalpojumu pirkšana.

Pārvadājumi24 piedāvā pilnu pārvākšanās ciklu, kas nozīmē, ka mūsu speciālisti izdarīs visu Jūsu vietā. Jums vien pašiem būs jāierodas jaunajā darba vietā nākamajā dienā un viss būs tieši tur kur Jūs to vēlēsities.

Biroja pārvietošana var tikt atvieglota izvēloties pareizo uzņēmumu – Pārvadājumi24. Kvalitatīvākā biroja pārvietošana Rīgā.

Daži no mūsu klientiem

Cobalt logo
Schaeffler Logo
Everhseds Bitāns logo
4 Finance IT logo
Rīgas Valsts Tehnikums logo
knab
Grant Thronton
Tapflo
VEF
zila-verna-skolas-logo
Jēkaba aģentūra logo
Mini logo
BMW logo
BigBank logo
Lindorff logo
Pārvākšanās servisa pakalpojumi
Microsoft - Pārvadājumi24 klients
Pārvākšanās pakalpojumi
transporta pakalpojumu klients
Pārvākšanās servisa klients
Ezerparka nami pārvākšanās pakalpojumi
Balta apdrošināšana - pasažieru pārvadājumi
crediton - pārvākšanās pakalpojumi
Pārvākšanās pakalpojumi - PharmaSwiss
walmark - transporta pakalpojumi
Statoil
Reaton
Providus
latvijas-universitate
Inter cars
pateretaju-aizsardzibas-centrs
BalticPay
tieslietu-ministrija
latvijas-privatbanku-asociacija
open credit2

 

Biroja pārvietošana
5 (100%) 26 votes

Back to Top