Kravas taksometrs.

Kravas taksi Jūsu ērtībām

Kravas auto noma
Kravas Mikroautobusa noma
Kravas mikroautobusa īre
Cena:
Rīgā: €25.00/stundā+PVN
Dienā: €195.00 +PVN
Ārpus Rīgas: €0.45/km+PVN
Izmēri:
Augstums: 1,9m
Garums: 4,2m
Platums: 1,8m
Kravnesība: 1,5t

Kravas mikroautobusa īre Rīgā
Kravas auto noma
Izīrējam kravas mikroautobusus
Cena:
Rīgā: €25.00/stundā+PVN
Dienā: €190.00 +PVN
Ārpus Rīgas: €0.45/km+PVN
Izmēri:
Augstums: 1,88m
Garums: 4,2m
Platums: 1,75m
Kravnesība: 1,5t

Kravas taksometrs 27677577 Pieteikt

Parvadajumi24.lv kravas taksometrs ir iespējams vien no lētakajiem kravas taksi Rīgā. Šis pakalpojums ir domāts lielām un/ vai smagām precēm un kravām, kā arī nelielu mēbeļu un sadzīves tehnikas pārvešanai. Kravas taksometrs, kā pakalpojums tiek piedāvāts visā Rīgā un Latvijā. Kravas taksometrs ir pieejams, gan kā vienkāršs palīgs ikdienas mantu pārvešanas situācijās, gan kā kurjera pakalpojums.

Pieteikt kravas taksometru

Piesaki kravas taksometru Zvanot:

+371 27677577

Kravas taksometra pakalpojumi Rīgā - Kravas taksometrs

Kravas taksometrs ikvienai dzīves situācijai

Mēs ne tikai piedāvājam kravas taksometra pakalpojumus kā kurjeru, bet palīdzēsim Jums arī pārvākties vai pārvietot no vienas adreses līdz otrai lielus vai smagus priekšmetus, kā piemēram, gultas, sekcijas, skapjus, dīvānus un vēl daudzus citus priekšmetus un tehniku. Kā arī nogādāsim Jūsu jauno gultu vai klavieres no veikala līdz pašām mājas durvīm. Piedāvājam arī krāvēju pakalpojumus par atsevišķām izmaksām. Mūsu pieredzējušie krāvēji parūpēsies par to, lai Jums nebūtu ne par ko jāuztraucas. Pārvadājumi24 izdarīs visu Jūsu vietā!

Kravas taksometrs kā kurjers

Kravas taksometra pakalpojumiem automātiski nāk klāt iekraušanas un izkraušanas izmaksas. Piegādes laiks ir atkarīgs no tā kādus klases pakalpojumus Jūs izvēlaties. Piegādāsim preci visā Rīgā. Mēs piedāvājam 3 dažādas klases piegādes. Piegādes klases atšķiras ar laiku un izmaksām. Izvēlieties sev piemērotāko:

  • R1 klase – 10km rādiusā no Rīgas centra piegāde no 15minūtēm līdz 3 stundām
  • R2 klase – 10km rādiusā no Rīgas centra piegāde no 5h līdz 6h
  • R3 klase – piegāde nākamajā darba dienā

(Attiecas uz Rīgu)

Izvēloties R1 klases pakalpojumus Jūsu pasūtījums tiks uzskatīts par prioritāti un kāds no mūsu kurjeriem tiks izsūtīts nekavējoties, rūpējoties, lai Jūs saņemtu savu sūtījumu pēc iespējas ātrāk (iekļaujoties 3 stundu laikā).

Spied šeit priekš kravas taksometra cenu lapas

Kravas taksometrs visā Latvijas teritorijā

Piegādāsim preci visās Latvijas pilsētās, gan mazajās, gan lielajās. Mēs piedāvājam 3 dažādas klases piegādes. Piegādes klases atšķiras ar laiku un izmaksām. Izvēlieties sev piemērotāko:

  • LV1 – kurjers izbrauc nekavējoties
  • LV2 – kurjers izbrauks nākamās dienas rītā, piegādājot preci Jums līdz aiznākošās darba dienas 11.00
  • LV3 – kurjers piegādās preci līdz aiznākošas dienas 16.00

(Attiecas uz pārējām Latvijas pilsētām)

Lūdzam brīdināt iepriekš par viegli plīstošiem vai viegli sabojājamiem priekšmetiem, piemēram par ziediem vai spoguļiem. Piedāvājam pārvadāt gan kastes, gan koferus, gan sadzīves tehniku, gan vēstules un vēl daudz ko citu.

Izvēloties LV1 pakalpojumus Jūsu pasūtījums tiks pieņemts uzreiz un kurjers izbrauks nekavējoties. Par konkrētākiem laikiem un piegādes dienām lūdzu sazināties ar mums.

Iespējams pieejamākais kravas taksometrs Rīgā.

Back to Top