Pasažieru pārvadājumi.

Vietējie un starptautiskie pasažieru pārvadājumi

Spied šeit, lai zvanītu 27677577

Pasažieru pārvadājumi Rīgā un Latvijā

Pasažieru pārvadājumi ar kvalitatīviem autobusiem un mikroautobusiem. Pasažieru pārvadājumi jebkurai dzīves situācijai ar piemērotu transportu Latvijā un Eiropā.

Starptautiskie pasažieru pārvadājumi

Starptautiskie pasažieru pārvadājumi tiek piedāvāti ar komfortabliem tūristu klases autobusiem. Tuvākiem un tālākiem braucieniem pa Baltiju un Eiropu.

Neregulāri pasažieru pārvadājumi

Neregulāri pasažieru pārvdājumi pa Latviju un tūristu grupas braucieni pa Eiropu. Neregulāri pasažieru pārvadājumi tiek nodrošināti ar dažādas klases autobusiem un mikroautobusiem.

Transfēru pakalpojumi Latvijā un Baltijā

Pasažieru pārvadājumu statistika liecina, ka pēdējo gadu laikā Latvijā ir pieaudzis pieprasījums pēc transfēra pakalpojumiem. Transfēra pakalpojums ir lielisks veids kā izvairīties no ilgstošiem braucieniem sabiedriskajos transportos, ietaupīt laiku, izvairīties no nogurdinošām sarunām ar taksometru vadītājiem, sliktu laikapstākļu ietekmi uz Jūsu garastāvokli un citām lietām, kas Jūsu braucienu no punkta A līdz punktam B varētu apgrūtināt.

Pārvadājumi24 piedāvātie pasažieru pārvadājumi jeb transfēru pakalpojumi ir pieejami un par demokrātiskām cenām. Transfēru pakalpojumi un pasažieru pārvadājumi pa Latviju tiek nodrošināti ar komfortabliem mikroautobusiem un autobusiem. Izvēloties transfēra pakalpojumus, Jums vienmēr tiks sniegts lielāks komforta līmenis kā izvēloties jebkuru citu piedāvāto pasažieru pārvadājumu pakalpojumu.

Komfortabli pasažieru pārvadājumi

Izvēloties jebkuru pakalpojumu, vienmēr ir svarīgs kvalitātes un komforta līmenis. Mūsu uzņēmums piedāvā visaugstāko kvalitātes un komforta servisu, kas sniedz izsmalcinātu brauciena baudījumu. Komforta līmenis ir svarīgs ne tikai klientiem, bet arī mūsu komandai.

Mums ir svarīgi, lai katra persona, kura izmantojusi mūsu pakalpojumus, būtu apmierināta. Komforta līmenis ir viens no vadošajiem nosacījumiem pēc kā klients izvēlas pakalpojumu, tāpēc mūsu uzņēmums regulāri veic dažāda veida darbības un uzlabojumus, kas veicina izaugsmi un ļauj mums būt vadošajā lomā starp konkurentiem. Šis ir viens no iemesliem kādēļ mūsu pakalpojumus izvēlas atkārtoti un iesaka arī citiem.

Nodrošinot augstu komforta līmeni klientam, pieaug pieprasījums pēc pakalpojuma. Uzņēmums nodrošina arī augstu komforta līmeni saviem darbiniekiem, kas, savukārt, paaugstina pakalpojuma kvalitāti.

Vietējie pasažieru pārvadājumi

Vietējie pasažieru pārvadājumi ar autobusiem un mikroautobusiem. Vietējos pārvadājumus mēs nodrošinam ar komfortabliem mikroautobusiem un tūristu klases autobusiem.

Piedāvājm arī pasažieru pārvadājumus pa Rīgu (tūristu grupu izbraucieni) un Rigas rajonu.

Cenas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam atsevišķi.

Autobusu noma ar šoferi

Autobusu noma ar vadītāju tiek piedāvāta ne tikai vietējiem izbraucieniem, bet arī starptautiskiem pasažieru, tūristu izbraucieniem.

Iespējams labākie pasažieru pārvadājumi Latvijā – Pārvadājumi24.lv

Daži no mūsu klientiem

Cobalt logo
Schaeffler Logo
Everhseds Bitāns logo
4 Finance IT logo
Rīgas Valsts Tehnikums logo
knab
Grant Thronton
Tapflo
VEF
zila-verna-skolas-logo
Jēkaba aģentūra logo
Mini logo
BMW logo
BigBank logo
Lindorff logo
Pārvākšanās servisa pakalpojumi
Microsoft - Pārvadājumi24 klients
Pārvākšanās pakalpojumi
transporta pakalpojumu klients
Pārvākšanās servisa klients
Ezerparka nami pārvākšanās pakalpojumi
Balta apdrošināšana - pasažieru pārvadājumi
crediton - pārvākšanās pakalpojumi
Pārvākšanās pakalpojumi - PharmaSwiss
walmark - transporta pakalpojumi
Statoil
Reaton
Providus
latvijas-universitate
Inter cars
pateretaju-aizsardzibas-centrs
BalticPay
tieslietu-ministrija
latvijas-privatbanku-asociacija
open credit2

 

Back to Top