Privātpersonām

128 māja

 • Krāvēju pakalpojumi
 • Pakošanas serviss
 • Transports
 • Materiāli

Uzzināt vairāk +371 27677577

Juridiskām personām

Home-Skyscraper-icon

 • Izglītības iestādes
 • Ofisi
 • Veikali
 • Valsts iestādes

Uzzināt vairāk +371 27677577

Pārvākšanās serviss Rīgā

Pārvākšanās serviss privātpersonām

Palīdzēsim pārvest visa veida sadzīves tehniku un mēbeles. Jums vairs nebūs jāuztraucas par sarežģīto pārvākšanās procesu, jo mēs izdarīsim visu Jūsu vietā.

Pārvākšanās serviss

Pārvākšanās serviss uzņēmumiem

Mēs pārvedīsim Jūsu biroja mēbeles un tehniku no veco biroju uz jauno, neliekot Jums nest smagumus un atbrīvojot laiku, lai Jūs varētu turpināt domāt tikai par savu biznesu.

Smagu priekšmetu pārvietošana

Nodrošinam arī smagu priekšmetu pārvietošanu līdz 350kg. Pakalpojums tiek nodrošināts ar speciālas iekārtas palīdzību, kas ir lielisks palīgs seifu, serveru un kopētāju pārvietošanai.

Visu veidu pārvākšanās pakalpojumi.

 • Pārvākšanās serviss Latvijā, Baltijā, Eiropā un NVS
 • Pārvākšanās serviss uzņēmumiem un privātpersonām
 • Kvalitatīvs pārvākšanās serviss
 • Pārcelšanās serviss ar pieredzi
 • Citi transporta pakalpojumi
Laikam jāsaka, ka šis varētu būt viens no labākajiem – pārvākšanās serviss tiešām bija ļoti augstā līmenī. Gan pārvedot biroja iedzīvi, gan izmantojot Pārvadājumi24 ģimenes vajadzībām. (Šī ir īsta atsauksme, ko klients labprātīgi ir rakstījis, nekādu labumu par to nesaņemot).
A. Zariņš, A. Zariņa Zīmogu Fabrika

Sazinies un saņem lielisku pārvākšanās servisu


Ātrs un profesionāls pārvākšanās serviss.
Parvākšanās ir sarežģīts, laikietilpīgs process, kas prasa daudz pūļu, enerģijas un izraisa stresu. Mūsu uzņēmums ar savu piedāvāto ātro un ērto pārvākšanās servisu, garantē Jums izvairīties no visām iepriekš minētajām lietām. Mūsu piedāvātais pārvākšanās serviss dos Jums vairāk brīva laika citām ar pārvākšanos saistītām lietām, bet pats galvenais, atvieglos pārvākšanās procesu.

Ir pierādīts, ja cilvēks nepārvācas vismaz reizi mēnesī, pārvākšanās procesa laikā viņu piemeklē vairākas neveiksmes. Mūsu uzņēmums ar pārvākšanās servisu nodarbojas jau sen un mūsu darbinieki arī iepriekš ir strādājuši šādā nozarē, tādēļ viņiem ir zināms veicamo darbu saraksts un kārtība, kas lieliski sniegs Jums daudz ērtāku pārvākšanās procesu.
Ātrs un ērts pārvākšanās serviss, kas atvieglos ikviena cilvēka dzīvi.


Kvalitatīvs pārvākšanās serviss ir prioritāte.
Esam novērojuši, ka cilvēki pārceļoties lauza galvu par to vai viņu mantas netiks apskādētas pārvākšanās procesa laikā. Ņemot vērā, ka mums ir svarīgas katra klienta vēlmes un apmierinātība par mūsu darbu, mēs garantējam Jums visaugstāko kvalitātes līmeni sniedzot mantu pārvešanas pakalpojumus. Pret katru piegādi mēs izturamies ar īpašu rūpību un atbildam par pakalpojuma kvalitāti līdz pēdējam brīdim.

Jums nebūs jālauza galva par savu mantu drošību un mūsu kvalitatīvais darbs atbrīvos Jūs no lieka stresa. Ātra, ērta un kvalitatīva mantu pārvešana jeb pārvākšanās nebūt nenozīmē augstākas izmaksas. Mēs piedāvājam visiem pieejamas cenas. Esam kompānija, kurai rūp Jūsu vēlmes un tāpēc piedāvajot augstas kvalitātes pārvākšanās servisu, nodrošinām sev smaidīgus klientus un lielu gandarījumu par padarīto darbu. Kvalitatīvs pārvākšanās serviss (pārcelšanās serviss) ir mūsu prioritāte.


Lielisks pārcelšanās serviss.
Nav svarīgi kādas mantas esat iecerējuši pārvest. Mūsu piegāde ir no Jūsu vecā mājokļa vai biroja durvīm līdz Jūsu jaunās mājas vai darba vietas durvīm. Esam atbildīga kompānija, kas neuztraucas un neliek uztraukties arī Jums par stikla vai spoguļu pārvešanu.

Mums ir pieejams labākais transports, profesionāli šoferi un atbildīgi darbinieki, kas mantu pārvešanas procesu padarīs drošu Jūsu mantām. Kādreiz šāda veida pārvākšanās serviss nebija pieejams vai bija liels retums, taču klientiem tā bija viena no prioritātem pārvākšanās gadījumā.

Mūsu uzņēmums vienmēr ieklausās katra klienta vēlmēs un prasībās, tādēļ pilnīgs un kvalitatīvs pārvakšanās serviss ir mūsu uzņēmuma prioritāte. Mēs to piedāvajam katram klientam bez izņēmumiem un nekad neesam likuši vilties mūsu patstāvīgajiem un jaunajiem klientiem.
Mēs esam priecīgi, ka mūsu pārvākšanās pakalpojumi (pārvākšanās serviss) ir tik augstu novērtēti.

Daži no mūsu klientiem

Cobalt logo
Schaeffler Logo
Everhseds Bitāns logo
4 Finance IT logo
Rīgas Valsts Tehnikums logo
knab
Grant Thronton
Tapflo
VEF
zila-verna-skolas-logo
Jēkaba aģentūra logo
Mini logo
BMW logo
BigBank logo
Lindorff logo
Pārvākšanās servisa pakalpojumi
Microsoft - Pārvadājumi24 klients
Pārvākšanās pakalpojumi
transporta pakalpojumu klients
Pārvākšanās servisa klients
Ezerparka nami pārvākšanās pakalpojumi
Balta apdrošināšana - pasažieru pārvadājumi
crediton - pārvākšanās pakalpojumi
Pārvākšanās pakalpojumi - PharmaSwiss
walmark - transporta pakalpojumi
Statoil
Reaton
Providus
latvijas-universitate
Inter cars
pateretaju-aizsardzibas-centrs
BalticPay
tieslietu-ministrija
latvijas-privatbanku-asociacija
open credit2

Save

Save

Save

Save

Back to Top