Par Mums.

Par Pārvadājumi24.lv - Sauszemes transporta pakalpojumi.

[wooslider slide_page=”aboutus” slider_type=”slides” limit=”5″]

Par Pārvadājumi24.lv

Kas tad mēs īsti esam un ko darām!?

Mēs esam profesionāla komnda, kas nodrošina sauszemes kravu pārvadājumus, gan Latvijā, gan citur Eiropā un NVS.

Mūsu mērķis ir katram mūsu klientam sniegt labāko iespējamo servisu, vai tas būtu pārvākšanās serviss, vai kādi citi transporta pakalpojumi. Vienmēr pasūtījumus cenšamies izpildīt laikā, lai arī kādi sarežģījumi mums rastos pasūtījuma izpildes laikā.
Esam vienmēr atvērti sadarbībai un jauniem izaicinājumiem.

Sazinies un saņem labāko piedāvājumu

Kāpēc izvēlēties mūs?

Ko mēs piedāvājam?

Pārvadājumi24.lv piedāvā – kravu pārvadājumus, pārvākšanās pakalpojumus un citus transporta pakalpojumus. Visi mūsu pakalpojumi tiek veikti ar augstu atbildības sajūtu un ar maksimālu atdevi.

Cik ilgi tas būs?

Mēs visus pasūtījumus izpildām ar augstu atbildības sajūtu un ātri. Mēs vienmēr darām visu, kas ir mūsu spēkos, lai pasūtījumi tiktu izpildīti laikā. Un tas arī varētu būt viens no iemesliem kāpēc tik daudzi klienti pie mums atgriežas.

Cik tas maksā?

Cenas pie mums ir ļoti demokrātiskas un tās ir pieejamas ikvienam. Mēs vienmēr esam atvērti komunikācijai un sadarbības attīstībai.

Vai mums ir pieredze?

Jā mums ir pieredze un tā ir vairāk kā 5 gadi pārvadājumu biznesā. Piedāvājam kravu pārvadājumus, pasažieru pārvadājumus, pārvākšanās pakalpojumus (pārvākšanās serviss) un citus transporta pakalpojumus jau kopš 2008. gada.

Te IR-darbs

Aicinam darbā Ekspeditoru/krāvēju

Atsūti savu CV un mēs to izskatīsim.
Sazinies

Back to Top