+371 29909907 - info@parvadajumi24.lv          

Kurjera pakalpojumi.

Iespējams ātrākie kurjera pakalpojumi Rīgā.

Kurjera pakalpojumi Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Piedāvājam 3 veida kurjeru pakalpojumus: velokurjers, auto kurjers un kravas taksometra pakalpojumi. Katras piegādes laiks un cena ir atkarīga no attāluma, izvēlētās klases un kurjera izvēles. Piemēram, sastrēgumu stundās visizdevīgākais pakalpojums būtu velokurjers ātrai piegādei Rīgas centrā, kas tiktu izpildīts maksimums 3 stundu laikā.

Pieteikt kurjeru

Piesaki Kurjera pakalpojumu Zvanot:

+371 20811120

Kurjera pakalpojumi Rīgā

Pieejamie kurjera pakalpojumi:

  • Velokurjers pieņem pasūtījumus līdz 8kg.
  • Auto kurjers pieņems pasūtījumus līdz 500kg.
  • Kravas taksi pieņems pasūtījumus līdz 1800kg.

Mēs garantējam Jums izdevīgus un drošus kurjera pakalpojumus ar mūsu izveicīgajiem kurjeriem. Ietaupiet laiku un atvieglojiet sev ikdienu izvēloties Parvadajumi24 kurjera pakalpojumus. Ir pieejami dažādas klases kurjera pakalpojumi gan Rīgā, gan Latvijā.

Kurjera pakalpojumi Rīgā

  • R1 klase – 10km rādiusā no Rīgas centra piegāde no 15minūtēm līdz 3 stundām
  • R2 klase – 10km rādiusā no Rīgas centra piegāde no 5h līdz 6h
  • R3 klase – piegāde nākamajā darba dienā

(Attiecas uz pasūtījumiem Rīgā)

R1 klases kurjera pakalpojumi –  Jūsu sūtījums tiks uzskatīts par priekšrocību un kāds no mūsu kurjeriem tiks izsūtīts pēc Jūsu pieprasījuma nekavējoties! Piegāde iespējams var nedaudz aizkavēties ziemas periodā velokurjeram līdz 1h un auto kurjeriem līdz 1,5h. Visi kavējumi tiks saskaņoti ar klientu, kā arī klients tiks laicīgi brīdināts par aizkavējumiem.

Kurjera pakalpojumi Latvijā

  • LV1 – kurjers izbrauc nekavējoties
  • LV2 – kurjers piegādās līdz aiznākošās dienas 11.00
  • LV3 – kurjers piegādās līdz aiznākošas dienas 16.00

(Attiecas uz pasūtījumiem visā Latvijā)

LV1 klases kurjera pakalpojumi – kurjers pieņem pasūtījumu nekavējoties un dodas uz Jūsu norādīto adresi. Par konkrētākiem piegādes laikiem, datumiem vai nedēļas dienām sazinieties ar mums pa tālruni: 20811120.

Ieteicams pasūtījumu pieteikt tikai tad, kad pasūtījums ir sagatavots nosūtīšanai vai arī iepriekš pieteikt vēlamos laikus, kad pasūtījums ir gatavs izsūtīšanai. Ja Jūs neesat pārliecināts, ka velokurjers varēs veikt Jūsu pasūtījumu veiksmīgi tad nekavējoties sazinieties ar mums un mēs Jums piedāvāsim labāko un izdevīgāko variantu. Gadījumā, ja neatradāt ko meklējāt, sazinieties ar mums pa tālruni 20811120 un mēs centīsimies rast labāko risinājumu Jūsu sūtījumam.

Iespējams labākie kurjera pakalpojumi Rīgā.

Kurjera pakalpojumi
5 (100%) 5 votes

Back to Top