Privātpersonām

mantu-parvesana-privatpersonam

  • Krāvēju pakalpojumi
  • Pakošanas serviss
  • Transports
  • Materiāli

 

Uzzināt vairāk +371 29909907

Juridiskām personām

mantu-parvesana-juridskam-personam

  • Izglītības iestādes
  • Ofisi
  • Veikali
  • Valsts iestādes

 

Uzzināt vairāk +371 29909907

Spied šeit, lai zvanītu 29909907
Pārvadājumi24 piedāvā – mantu pārvešana. Izmantojot mūsu palīdzību dažādu mantu pārvešanā no viena objekta uz otru, ar mūsu profesionālo komadu Jums tiks sniegts ātrs un kvalitatīvs serviss, neatkarīgi vai Jūs esat fiziska vai juridiska persona.

Biroju mantu pārvešana:

+371 29909907

Zvani un saņem lielisku piedāvājumu jau tūliņ.

Kravas furgona noma ar liftu

Kvalitatīva biroju mantu pārvešana.

Biroju mantu pārvešanu mūsu uzņēmums piedāvā veikt visaugstākajā līmenī, kas iekļauj sevī darbiniekus ar augstu atbildības sajūtu vienlaicīgi gan pret saviem pienākumiem, gan klientiem. Tādējādi, ļaujot Jums pilnībā uzticēt savu mantu pārvešanu mums, bez lieka satraukuma, par to, ka iespējama mantas nozušana vai tās sabojāšana.

Mūsu uzņēmums patstāvīgi analizē kvalitātes līmeni, lai nekavējoties novērstu un uzlabotu nepilnības, tādējādi piedāvājot vislabāko servisu ar vislabākajiem darbiniekiem, kas šajā sfērā ir ar ilgu gadu pieredzi, kā arī ar pozitīvu attieksmi pret saviem pienākumiem un klientiem. Mūsu darbinieki ir godīgi, pretimnākoši, atsaucīgi, profesionāli sava amata pratēji, kuri nekad neliks Jums vilties mūsu piedāvātajos pakalpojumos.

Mūsu mērķis ir iemantot Jūsu uzticību, lai varētu nākotnē turpināt kopīgu sadarbību, sniedzot Jums vislabākos nosacījumus attiecībā uz piegādi, ar garantiju Jūsu kravas drošībai. Izvērtētās darbības plūsmas un cilvēku mijiedarbības problēmas ļauj mums apsteigt  citu šajā jomā esošos uzņēmumus. Mūsu uzņēmums ir izstrādājis dažādas drošības tehnikas, kas sniedz mūsu klientiem pārliecību par to, ka esam labākie savā jomā. Kvalitatīva mantu pārvešana ir viena no mūsu uzņēmuma izvirzītākajām prioritātēm, lai varētu iemantot Jūsu uzticību mums.

Pieejama arī mantu glabātuve mūsu noliktavā.

Ātra un operatīva mantu pārvešana.

Pakalpojumu – mantu pārvešana – piedāvājam paveikt ātri un operatīvi, ņemot vērā iespējamos riskus kā rezultātā iespējami kavējumi vai neierašanās uz plānoto sadarbību ar klientu. Tādējādi, ņemot vērā mūsdienīgo situāciju attiecībā uz satiksmi, mūsu uzņēmumam attiecībā uz Jūsu mantu pārvešanu ir izstrādāta programma, kas darbiniekam ļauj precīzi un pēc iespējas ātrāk ierasties paredzētajā laikā, izvērtējot konkrētā diennakts periodā iespējamo un reālo situāciju.

Programmas izstrāde pakalpojumam – biroju mantu pārvešana – iekļauj sevī prioritāti saistībā ar to, lai starp mūsu uzņēmumu un Jums, kā klientu, izveidotos ideāla sadarbība un uzticība gan tagad, gan arī turpmāk. Lai Jūs ietaupītu savu laiku, ko mantu pārvešana sevī ietver, mūsu uzņēmums piedāvā visātrāko piegādi jebkurā Jums piemērotā un izvēlētā laikā.

Fizisku un juridisku personu mantu pārvešana.

Mantu pārvešana – tas ir pakalpojums, ko mūsu uzņēmums piedāvā gan fiziskām personām dažāda veida personīgo mantu pārvešanai, iekļaujot sevī mēbeles, sadzīves tehnikas u.c. mantas, gan juridiskām personām dažāda veida aprīkojumu, iekārtu, biroja tehnikas u.c. mantas.

Neatkarīgi no mantu apjoma, izmēra vai kāda cita iemesla, kas pēc Jūsu domām liktos neiespējami pārvešanai, esam gatavi rast risinājumu jebkāda veida situācijām un Jums palīdzēt. Kā vēl viens no mūsu mērķiem ir sniegt klientam visu to labāko, ņemot vērā viņa vēlmes un prasības, nodrošinot individuālu pieeju un maksimāli izdevīgu variantu katram mūsu klientam. Piedāvājot kvalitatīvus trasporta pakalpojumus.

Tādējādi, gaidām Jūs, lai varētu pierādīt mūsu kompetenci šajā pakalpojumā –biroju mantu pārvešana.

Daži no mūsu klientiem

Cobalt logo
Schaeffler Logo
Everhseds Bitāns logo
4 Finance IT logo
Rīgas Valsts Tehnikums logo
knab
Grant Thronton
Tapflo
VEF
zila-verna-skolas-logo
Jēkaba aģentūra logo
Mini logo
BMW logo
BigBank logo
Lindorff logo
Pārvākšanās servisa pakalpojumi
Microsoft - Pārvadājumi24 klients
Pārvākšanās pakalpojumi
transporta pakalpojumu klients
Pārvākšanās servisa klients
Ezerparka nami pārvākšanās pakalpojumi
Balta apdrošināšana - pasažieru pārvadājumi
crediton - pārvākšanās pakalpojumi
Pārvākšanās pakalpojumi - PharmaSwiss
walmark - transporta pakalpojumi
Statoil
Reaton
Providus
latvijas-universitate
Inter cars
pateretaju-aizsardzibas-centrs
BalticPay
tieslietu-ministrija
latvijas-privatbanku-asociacija
open credit2

 

Save

Back to Top