Privātpersonām

mebelu-parvesana-privatpersonam

  • Krāvēju pakalpojumi
  • Pakošanas serviss
  • Transports
  • Materiāli

 

Uzzināt vairāk +371 29909907

Juridiskām personām

mebelu-parvesana-juridiskam-personam

  • Izglītības iestādes
  • Ofisi
  • Veikali
  • Valsts iestādes

 

Uzzināt vairāk +371 29909907

Spied šeit, lai zvanītu 29909907
Mēbeļu pārvešana ir specializēts pakalpojums, ko mūsu uzņēmums piedāvā neatkarīgi no to apjoma vai izmēra. Vienlaikus, tā kā mēbeļu pārvietošana ir smags darbs, mūsu uzņēmums piedāvā palīdzību arī to pārvietošanā. Kā arī piedāvājam mantu uzglabāšanu mūsu noliktavā.

Mēbeļu pārvešana:

+371 29909907

Zvani un saņem lielisku piedāvājumu jau tagad.

Mēbeļu pārvešana Rīgā un Latvijā

Ātra un ērta mēbeļu pārvešana Rīgā un Latvijā.

Ātra un ērta mēbeļu pārvešana tiek piedāvāta uz jebkuru Jūsu norādīto vietu Latvijas teritorijā, kā arī Baltijas valstīs, Eiropā un Skandināvijas valstīs. Ātra un ērta mēbeļu pārvešana ietver sevī pārcelšanās un pārvākšanās pakalpojumus.

Izmantojot mūsu uzņēmuma dažādu organizāciju, kā arī fizisku personu, mantu pārvešanas pieredzi, esam izstrādājuši efektīvu mēbeļu pārvešanas tehnoloģisko shēmu. Šīs tehnoloģiskās shēmas pamatā ir tas, ka tā darbojas, nodrošinot uzticamu un labi kontrolētu procesu visos posmos, ļaujot ātru pārtraukumu pārcelšanās darba procesā ar tikpat ātru atjaunošanu to jaunā vietā, neradot nekāda veida zaudējumus.

Mēbeļu pārvešana organizācijām uz jaunu atrašanās vietu savā ziņā noved pie traucējumiem un pārtraukumiem tās darbā, tādējādi radot zaudējumus. Mūsu uzņēmums ir izstrādājis un īstenojis reāli praksē pārvietošanās metodes, kas sniedz iespēju minimizēt minētos zaudējumus. Tā kā pārcelšanās uz jaunu dzīvesvietu ir ļoti svarīgs notikums jebkura cilvēka dzīvē, īpaši visai ģimenei, tādējādi, atvieglojot vismaz daļu no dzīves vietas maiņas, izstrādājot optimālāko, ātrāko, izdevīgāko variantu Jūsu mēbeļu pārvešanai.

Kvalitatīva mēbeļu pārvešana.

Kvalitāte ir mūsu uzņēmuma prioritāte, jo mūsu mērķis ir apmierināti, smaidoši un patstāvīgi klienti, kas regulāri izmantotu mūsu sniegtos pakalpojumus, tādēļ mūsu uzņēmums nepārtraukti pilnveido un uzlabo pakalpojuma kvalitāti, kas saistīta ar mēbeļu pārvešanu.

Mums ir ļoti svarīga un nozīmīga Jūsu uzticība mūsu uzņēmumam, tā kā vēlme sadarboties arī turpmāk, ir ļoti augstu vērtēta. Mūsu uzņēmuma speciālisti ir apmācīti strādāt ar dažāda veida priekšmetiem – jauniem, veciem un antikvāriem. Lai nodrošinātu bojājumu neesamību iekraušanas un transportēšanas procesā, veiksmīgas mēbeļu pārvešanas pamatā ir kvalitatīvs iepakojums, ko mūsu uzņēmums palīdzēs Jums izvēlēties, tādējādi piedāvājam konsultācijas laikā to saplānot jau iepriekš.

Ātra un ērta mēbeļu pārvešana nebūt nenozīmē augstākās izmaksas, tādējādi mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir visiem pieejamas cenas, kas nenozīmē sliktāku kvalitāti. Mūsu uzņēmumā ir izstrādāta shēma pēc iespējas kvalitatīvākai mēbeļu pārvešanai. Kvalitatīvi kravu pārvadājumi (transporta pakalpojumi).

Mēbeļu pārvešana fiziskām un juridiskām personām (biroja mēbeļu pārvešana).

Mūsu uzņēmumam profesionālas darbības rezultātā, klientu loks jau tagad ir plašs, kurā iekļaujas gan privātpersonas, gan dažāda veida organizācijas, bet mūsu mērķis ir tikai un viennozīmīgi nodrošināt tā paplašināšanos. Dažādu mēbeļu pārvešana (ofisa krēsli, mēbeles bērniem, virtuves krēsli, ādas mēbeļu un dažādu citu mēbeļu pārvešana) mūsdienās ir pieprasīts pakalpojums un mūsu profesionalitāti ir jau novērtējuši daudzi uzņēmumi un privātpersonas, jo esam pierādījuši gan savu kompetenci, gan augstu kvalitāti.

Mēs esam ļoti gandarīti par mūsu klientu uzticību mūsu pakalpojumu sniegšanā, tā kā vislielāko novērtējumu ir sniegusi gan mūsu klientu atgriešanās, gan arī jaunu klientu ierašanās, pieminot mūsu jau esošo klientu pozitīvās atsauksmes. Tā kā mūsu uzņēmums, piedāvājot pakalpojumu – mēbeļu pārvešana, šajā laika posmā ir iemantojis plašu klientu loku, mēs ar individuālu pieeju katram klientam, uzklausām to idejas, liekot tām realizēties. Tikai ar kopīgu sadarbību mēs varam uzlabot mūsu pakalpojuma – mēbeļu pārvešana – kvalitāti, lai Jūs varētu pilnībā mums uzticēties.

Tādēļ, ja Jums ir vajadzīga mēbeļu pārvešana, droši zvaniet Pārvadājumi24 un mēs Jums palīdzēsim, vai tas būtu Jūsu personīgo mantu pārvešana vai biroja mēbeļu pārvešana.

Daži no mūsu klientiem

Cobalt logo
Schaeffler Logo
Everhseds Bitāns logo
4 Finance IT logo
Rīgas Valsts Tehnikums logo
knab
Grant Thronton
Tapflo
VEF
zila-verna-skolas-logo
Jēkaba aģentūra logo
Mini logo
BMW logo
BigBank logo
Lindorff logo
Pārvākšanās servisa pakalpojumi
Microsoft - Pārvadājumi24 klients
Pārvākšanās pakalpojumi
transporta pakalpojumu klients
Pārvākšanās servisa klients
Ezerparka nami pārvākšanās pakalpojumi
Balta apdrošināšana - pasažieru pārvadājumi
crediton - pārvākšanās pakalpojumi
Pārvākšanās pakalpojumi - PharmaSwiss
walmark - transporta pakalpojumi
Statoil
Reaton
Providus
latvijas-universitate
Inter cars
pateretaju-aizsardzibas-centrs
BalticPay
tieslietu-ministrija
latvijas-privatbanku-asociacija
open credit2

 

Back to Top