Privātpersonām

parcelsanas-pakalpojumi-privatpersonam

  • Krāvēju pakalpojumi
  • Pakošanas serviss
  • Transports
  • Materiāli

 

Uzzināt vairāk +371 29909907

Juridiskām personām

parcelsanas-pakalpojumi-juridiskam-personam

  • Izglītības iestādes
  • Ofisi
  • Veikali
  • Valsts iestādes

 

Uzzināt vairāk +371 29909907

 

Kvalitatīvi pārcelšanās pakalpojumi:

Spied šeit, lai zvanītu 29909907
Pārcelšanās pakalpojumi tiek piedāvāti gan fiziskām, gan juridiskām personām, jebkurā diennakts laikā, pie jebkuriem laika apstākļiem un jebkurā gadalaikā, ar profesionālu darbinieku sadarbību.

+371 29909907

Zvani un saņem lielisku piedāvājumu jau tagad.

Pārcelšanās pakalpojumi Latvijā

Kvalitatīvi pārcelšanās pakalpojumi.

Ņemot vērā to, ka pārcelšanās ir laikietilpīgs process, mūsu uzņēmuma piedāvājumā ir pārcelšanās pakalpojumi, kurus, pieņemot un uzticot mums, Jūs varēsiet veltīt laiku citiem svarīgiem darbiem vai citiem savas dzīves notikumiem.

Pārcelšanās ir ne tikai laikietilpīgs, sarežģīts process, bet tas ir arī notikums, kurš var sniegt nevēlamu spriedzi un neveiksmes Jūsu ikdienas dzīvē. Mūsu uzņēmums piedāvā kvalitatīvu tehniku, atsaucīgus, profesionālus, sava darba zinošus, darbiniekus, ko ne vienmēr var minēt par citos uzņēmumos esošo tehniku, kā arī darbiniekiem. Pamatojoties uz minēto, esam iemantojuši pozitīvu atsauksmi un uzticību no klientu puses.

Mūsu – pārcelšanās pakalpojumi – sniedz izcilu piedāvājumu arī par Jums vērtīgu mantu transportēšanu, pirms tam to, sadarbības plānošanas procesā, norunājot. Tā kā ikdienā sastopamies ar plašu un dažādu klientu loku, un katram klientam ir savas vēlmes, vajadzības un lūgumi, lai katrs klients būtu apmierināts, tiek izmantota individuāla pieeja katram mūsu uzņēmuma klientam.

Piedāvājam arī mantu uzglabāšanu mūsu noliktavā.

Kvalitatīvs un drošs pārcelšanās serviss.

Izvērtējot un analizējot kopējo mūsu uzņēmumam pieprasīto pārcelšanās pakalpojumu specifiku un nianses, esam secinājuši, ka klientiem ir svarīga, viņam piederošās mantas pārvešanas kvalitāte un drošība. Tādējādi esam izstrādājuši efektīvu stratēģiju, kas ļauj kopīgi izplānot veicamo darbu kārtību, lai ietaupītu Jūsu laiku un lieku uztraukumu par to, kas būtu primārais veicamo darbu sarakstā.

Savukārt, izvērtējot pieprasījumus no klientu puses, secināms, ka pirmkārt tiek izskatīti drošības apsvērumi, ko sniedz pārcelšanās pakalpojumi, tādējādi esam vērsuši tam lielu uzmanību. Ņemot vērā minēto, varam apgalvot, ka mūsu uzņēmuma sniegtie pārcelšanās pakalpojumi neliks Jums vilties, piemēram, sakarā ar mantas nozušanu, tās sabojāšanu vai nekompetentu darbinieku attieksmi.

Tā kā pārcelšanās pakalpojumi piedāvā transportēt jebkāda veida mantu, t.sk. mēbeles, stikla izstrādājumus, sadzīves tehniku, dažāda veida aparatūras, pirms tam piedāvājam veikt paredzēto darbu plānojumu, ņemot vērā konkrētā pārvadājuma apjomu, izmēru, kā arī laiku, kad pārcelšanās pakalpojumi būtu veicami.

Ļoti būtiski tiek izvērtēta pārcelšanās pakalpojumu operativitāte, tā kā mūsdienās tas ir viens no svarīgākajiem aspektiem. Sakarā ar to, ka pakalpojuma izpildi būtiski var ietekmēt satiksme (sastrēgumi, ceļu remonti), tiek izvērtēti vislabākie varianti ātrākai pakalpojuma izpildei.

Pārcelšanās serviss, ko nodrošina profesionāļi.

Mūsu uzņēmums piedāvā savus pakalpojumus ar vislabākajiem darbiniekiem, kas atlases kārtībā tika rūpīgi izvērtēti, ņemot vērā cilvēka komunikācijas spējas, darba pieredzi un profesionalitāti. Visi darbinieki ir mūsu galvenā vērtība – atsaucīgi, kuri ir atvērti jaunām idejām, un ar lielu atbildības sajūtu attiecībā gan uz saviem pienākumiem, gan klientiem.

Mūsu uzņēmums regulāri veic darbinieku apmācību, kā rezultātā savu profesionalitāti un uzticību sev, darbinieki ir pierādījuši, gan mums, gan mūsu klientiem. Mūsu uzņēmuma mērķis ir kvalificētu pakalpojumu izpildījums un šo mērķi var sasniegt, ieklausoties katra klienta vēlmēs individuāli.

Pārcelšanās pakalpojumi ir viens no mūsu uzņēmuma piedāvātājamiem pakalpojumiem un garantē Jums šo pakalpojumu izpildi ar vislabāko servisu visaugstākajā līmenī. Paplidus pārcelšanās pakalpojumam mēs piedāvājam arī kravu pārvadājumus un citus transporta pakalpojumus.

Gaidām Jūsu zvanus, lai varētu pierādīt mūsu kompetenci šajā pakalpojumā – pārcelšanās pakalpojumi.

Daži no mūsu klientiem

Cobalt logo
Schaeffler Logo
Everhseds Bitāns logo
4 Finance IT logo
Rīgas Valsts Tehnikums logo
knab
Grant Thronton
Tapflo
VEF
zila-verna-skolas-logo
Jēkaba aģentūra logo
Mini logo
BMW logo
BigBank logo
Lindorff logo
Pārvākšanās servisa pakalpojumi
Microsoft - Pārvadājumi24 klients
Pārvākšanās pakalpojumi
transporta pakalpojumu klients
Pārvākšanās servisa klients
Ezerparka nami pārvākšanās pakalpojumi
Balta apdrošināšana - pasažieru pārvadājumi
crediton - pārvākšanās pakalpojumi
Pārvākšanās pakalpojumi - PharmaSwiss
walmark - transporta pakalpojumi
Statoil
Reaton
Providus
latvijas-universitate
Inter cars
pateretaju-aizsardzibas-centrs
BalticPay
tieslietu-ministrija
latvijas-privatbanku-asociacija
open credit2

 

Back to Top