+371 29909907 - info@parvadajumi24.lv          

Pārvadājumi starp Latviju un Vāciju.

Kurjers uz un no Vāciju. Braucam katru nedēļu.

Pārvadājumi no Latvijas uz Vāciju un no Vācijas uz Latviju

Pārvadājumi Vācija - Latvija - Vācija
Regulāri pārvadājumi no Latvijas uz Vāciju un pārvadājumi no Vācijas uz Latviju. Pārvadājumi24 piedāvā pārvadājumus uz Ziemeļvāciju. Mēs veicam dažādus kravu pārvadājumus, gan no Latvijas uz Vāciju, gan no Vācijas uz Latviju. Mēs esam vieni no uzticamākajiem pārvadātājiem un nodrošinam drošus un kvalitatīvus pārvadājumus.

Mēs palīdzēsim Jums nogādāt Jūsu Ziemassvētku dāvanas, mēbeles, somas un daudzus citus priekšmetus uz izvēlēto vietu Latvijā vai Vācijā. Mēs parūpēsimies, lai Jūsu sūtījums nonāktu Jūsu izvēlētajā galamērķī laikā un bez aizķeršanās. Mēs esam pieredzējuši pārvadātāji ar izcilām atsauksmēm. Visi Pārvadājumi24 šoferi ir pieredzējuši, atsaucīgi un vienmēr visu izpilda laikā. Izvēloties mūsu pakalpojumus Jums nebūs jāuztraucas par Jūsu sūtījumu, jo mēs par visu parūpēsimies. Pārvadājumus uz noteiktiem Vācijas reģioniem veicam ar kurjera palīdzību vienu reizi mēnesī vai pēc speciāliem pasūtījumiem.

+371 29909907

Mēs veicam pārvadājumus gan uz gan no sekojošajām pilsētām Vācijā: Kiel, Hamburg, Bremen, Osnabruck, Munster, Essen un Duisburg un šo pilsētu apkārtnē. Par piegādi citās Vācijas pilsētās sazināties ar mums.
 • Cigaretes;
 • Cigārus, cigarellas;
 • Alkoholu (alu, spirtu, vīnu u.t.t.);
 • Medikamentus;
 • Narkotiskās un psihotropās vielas;
 • Dzīvniekus;
 • Viegli uzliesmojošas vielas;

Brīdinām, ka klients ir atbildīgs par sūtījuma saturu un noteikumu pārkāpšanu!

Ir iespējams pārvadāt sūtījumus dažādos iepakojumos, piemēram kā kastēs, somās, sīkpakās, bandrolēs un pakās. Kā arī pārvedājam dažādus lielizmēra priekšmetus kā mēbeles, motociklus, riepas, paletes un ne gabarīta preces
 • Pievērst uzmanību precēm (pārtikai), kas var ātri sabojāties, jo sūtījums tiek nogādāts Jūsu izvēlētajā galamērķī 1 nedēļas laikā.
 • Ir iespēja noīrēt mūsu transporta līdzekli tikai Jūsu vajadzībām, piemēram ja Jums ir daudz mantas/ mēbeles un vēlaties pārvākties no Anglijas vai Skotijas uz Latviju.
 • Televizoru pārvešanas cena ir atkarīga no tā lieluma (1 inch=2,00eur).
 • Ja Jums ir pārvedami trausli priekšmeti piemēram kā spoguļi, lūdzam brīdināt iepriekš.
 • Visām somām/kastēm/pakām kuras ir obligāti jātur vienā virzienā ir jābūt aplīmētām ar bultām, kas norāda virzienu kurā tām ir jāstāv, kā arī zīmei ”uzmanīgi plīstošs), ja tie ir trausli priekšmeti.

Cenas pārvadājumiem no Latvijas uz Vāciju un no Vācijas uz Latviju

Prece

Kg/m3

Cena

Kastes, pakas, čemodāni, somas, bandroles,

Līdz 30kg

no 50€

Kastes, pakas, čemodāni, somas, bandroles,

Katrs nākamais kg (pēc 30kg)

2,10€

Standarta eiro palete

Līdz 700kg

no 150€

Ne gabarīta preces

1 m3

no 145€

Visas cenas norādītas bez PVN

*Ne gabarīta preces ir preces, kas ir lielas, bet nav smagas, kā piemēram rotaļlietas. Kā arī preces, kas aizņem daudz vietu pārvadātāja transporta līdzeklī.

Sūtījumu izmēri pārvadājumiem no Latvijas uz Vāciju un no Vācijas uz Latviju

 • Ne gabarīta preces ir preces kas ir vieglas, bet lielas kā piemēram rotaļu mašīnas, mīkstās mantas lāči, cena šādiem priekšmetiem tiek rēķināta m3.
 • Standarta eiro paletes izmēri: 1,20m x 0,80m un ne smagāka kā 700kg (par iekraušanu un izkraušanu atbildīgs ir pasūtītājs)
 • Kastes, pakas, čemodāni, somas, bandroles izmēri 60cmx40cm līdz 20kg
 • Kastes, pakas, čemodāni, somas, bandroles, kuru izmēri visi būs vienādi, piemēram, 40cmx40cmx40cm tiks uzskatīti par ne gabarīta precēm un rēķināti ar m3 cenu.

Cita informācija pārvadājumiem no Latvijas uz Vāciju un no Vācijas uz Latviju

Bultas, kas norāda uz kuru pusi jātur Jūsu sūtījums kā arī zīme ”Uzmanību, trausls!” varat iegādāties pie mums birojā.

Visi sūtījumi jānogādā mūsu birojā Rīgā, Āgenskalnā vai arī ir iespēja pasūtīt kurjeru un mēs ieradīsimies pēc Jūsu somas, kastes vai kā cita līdz nākamajai plānotajai izbraukšanai uz Jūsu izvēlēto galamērķi.x

Iespējams pieejamākie pārvadājumi no Vācijas uz Latviju un no Latvijas uz Vāciju.

Pārvadājumi starp Latviju un Vāciju
4.9 (97.04%) 27 votes

Back to Top