Kravas transports.

Kravas transporta pakalpojumi

Kravas transporta pakalpojumi

Kravas transporta pakalpojumi. Kravas auto īre tiek piedāvāta braucieniem pa Rīgu, Latviju un Baltiju. Kā arī iespējams veikt tālākus braucienus, par to vienojoties ar mūsu menedžeri.

Transporta pakalpojumi ar kravas furgonu Rīgā
Kravas furgons ar liftu
Kravas furgons ar liftu Rīgā
Cena:
Rīgā: €15.00/stundā+PVN
Dienā: €95.00 +PVN
Ārpus Rīgas: €0.45/km+PVN
Izmēri kravas nodalījumam:
Augstums: 2,10m
Garums: 4,45m
Platums: 1,93m
Kravnesība: 2t

Kravas auto noma
Kravas Mikroautobusa noma
Kravas mikroautobusa īre
Cena:
Rīgā: €12.00/stundā+PVN
Dienā: €95.00 +PVN
Ārpus Rīgas: €0.35/km+PVN
Izmēri:
Augstums: 1,9m
Garums: 4,2m
Platums: 1,8m
Kravnesība: 1,5t

Kravas mikroautobusa īre Rīgā
Kravas auto noma
Izīrējam kravas mikroautobusus
Cena:
Rīgā: €12.00/stundā+PVN
Dienā: €90.00 +PVN
Ārpus Rīgas: €0.35/km+PVN
Izmēri:
Augstums: 1,88m
Garums: 4,2m
Platums: 1,75m
Kravnesība: 1,5t

Kravas auto noma 29909907 Pieteikt

Auto kravas transporta pakalpojumi, ko piedāvā mūsu uzņēmums tiek nodrošināti ar saprotošiem autovadītājiem un drošu tehniku (mikroautobusiem, furgoniem, vai kādu citu transporta veidu).

+371 29909907

Zvani un saņem lielisku piedāvājumu jau tagad.

Auto Kravas transporta pakalpojumi Rīgā

Ko spēj piedāvāt mūsu kravas transports.

Izvēloties kravas transporta pakalpojumus Jūs varēsiet ieekonomēt savu laiku un izvairīties no dažādām sarežģītām situācijām. Mūsu uzņēmumā tiek piedāvāts gan vietējais, kas ir pa Latvijas teritoriju, gan starptautiskais sauszemes kravas transports, kurā iekļautas visas Eiropas valstis.

Mūsu uzņēmuma piedāvātie auto kravas transporta pakalpojumi ir iekļauti visdažādākie pārvadājumi, t.sk. personisko mantu, būvmateriālu piegādi no veikaliem, vienas personas sūtījumus otrai, mēbeles, sadzīves tehniku, ofisa aprīkojumus utt., tādējādi atvieglojot Jūs no rūpēm, ko varētu sagādāt ar pārvadājuma jomu saistīti organizācijas darbi. Pielāgojoties Jūsu vajadzībām, vēlamies Jums sniegt pašu labāko un izdevīgāko piedāvājumu, ko ietver kravas transporta pakalpojumi.

Kravas transports – kravas taksometrs.

Sauszemes transporta pakalpojumiem ir savas priekšrocības, piemēram, varētu minēt laika un izmaksu ietaupīšanu, elastīgu grafika plānošanu, kā arī to, ka tas bieži vien piemērots specifisku kravu pārvadājumiem.

Lai varētu pēc iespējas operatīvāk un laicīgāk veikt pienākumus, kā arī, lai novērstu dīkstāves un gaidīšanas laikus, ņemot vērā laika apstākļus, gadalaiku, satiksmes traucējumus, jābūt labai informācijas plūsmai starp mūsu uzņēmumu un klientu, tas nozīmē, ka nepieciešama – cik vien iespējams detalizētāka informācija par Jums esošās kravas specifiku (apjomu, izmēru), kā rezultātā, izvērtējot visu informāciju, tiek piemērota iespējama vairāku reisu optimizācija un atsevišķu šoferu norīkošana.

Mūsu uzņēmuma komandā strādā pieredzējuši darbinieki ar vairāku gadu pieredzi pārvadājuma jomā, tādējādi ļaujot uzticēt mums darbus, kas Jums ikdienā varētu sagādāt papildus sarežģījumus, t.sk. tiktu patērēts laiks sakarā ar organizēšanas darbiem.

Kvalitatīvi un droši auto kravas transporta pakalpojumi.

Viena no mūsu uzņēmuma priekšrocībām ir kvalitāte un drošība, ko sevī ietver kravas transports. Mūsu uzņēmums saviem klientiem garantē godīgu pārvadātāju pakalpojumus, nepieļaujot kravas nozušanas iespējamību vai tās ļaunprātīgu vai nejaušu sabojāšanu.

Ņemot vērā mūsdienu kravu specifiku – to izmēru, apjomu un materiālu – klientu vēlmes, pieprasījumus un izmaksas, tiek izvēlēts attiecīgs transports, kā arī pieredzējis darbinieks. Mūsu uzņēmums, veicot dažādu situāciju izpēti un stratēģisko analīzi, papildina pārvadājuma kvalitāti un kravas drošību pēc iespējas sasniedzot maksimālos uzlabojumus, tādējādi, lai iemantotu Jūsu uzticību, kas sniegtu garantiju turpmākai sadarbībai.

Mūsu uzņēmuma aprīkojumam, tehnoloģijām un transportam tiek veiktas regulāras tehniskās pārbaudes un uzlabojumi, lai būtu apmierināts katrs klients ar komfortu un drošības sajūtu, izvēloties mūsu piedāvāto pakalpojumu, ko sniedz kravas transports. Vienlaikus, lai uzlabotu kravas pārvadājuma kvalitāti un drošību, mēs  vienmēr esam gatavi uzklausīt klientu ierosinājumus, idejas, priekšlikumus, lai veiktu maksimāli iespējamus uzlabojumus. Tieši tādēļ esam konkurētspējīgi savā pakalpojumu sniegšanas sfērā, jo mūsu klientu uzklausīšana, mūs ir izvirzījusi mūsu konkurentiem pa priekšu.

Gaidām Jūsu zvanus, lai varētu pierādīt mūsu kompetenci šajā pakalpojumā – kravas transports.

Daži no mūsu klientiem

Cobalt logo
Schaeffler Logo
Everhseds Bitāns logo
4 Finance IT logo
Rīgas Valsts Tehnikums logo
knab
Grant Thronton
Tapflo
VEF
zila-verna-skolas-logo
Jēkaba aģentūra logo
Mini logo
BMW logo
BigBank logo
Lindorff logo
Pārvākšanās servisa pakalpojumi
Microsoft - Pārvadājumi24 klients
Pārvākšanās pakalpojumi
transporta pakalpojumu klients
Pārvākšanās servisa klients
Ezerparka nami pārvākšanās pakalpojumi
Balta apdrošināšana - pasažieru pārvadājumi
crediton - pārvākšanās pakalpojumi
Pārvākšanās pakalpojumi - PharmaSwiss
walmark - transporta pakalpojumi
Statoil
Reaton
Providus
latvijas-universitate
Inter cars
pateretaju-aizsardzibas-centrs
BalticPay
tieslietu-ministrija
latvijas-privatbanku-asociacija
open credit2

 

Save

Back to Top