Kā sagatavoties un veiksmīgi pārvākties?

Kā sagatavoties un veiksmīgi pārvākties?parvaksanas

Vienalga vai tas ir dzīvoklis vai birojs, pārvākšanās vienmēr var sagādāt nepatīkamus pārsteigumus vai liekas rūpes. Kā vieglāk un pēc iespējas kārtīgāk pārvietot Jūsu mantas no punkta A līdz punktam B? Šajā rakstā ir apkopoti 6 padomi, kas Jums palīdzēs sagatavoties pārvākšanās procesam kā arī palīdzēs atbrīvoties no liekām raizēm.

1. Galvenais ir sagatavot visus materiālus, kas ir vajadzīgi priekš pārvākšanās. Vai tas ir birojs, vai dzīvoklis, vai privātmāja nav svarīgi. Jums būs nepieciešami materiāli, lai pārvāktos. Pārliecinieties, ka Jums ir pietiekami kartona kastes, maisi, burbuļplēves, plēves, līmlentes, marķieri un cits inventārs, kas varētu būt nepieciešams pārvākšanās laikā.

2. Viss svarīgākais ir visus svarīgos dokumentus (rēķinus, līgumus, čekus, kvītis utt.) salikt vienā vietā. Mapēs vai kastēs pēc Jūsu izvēles. Tas palīdzēs nodrošināties pret to pazaudēšanu un drošu transportēšanu uz jauno ofisu vai dzīvokli.

3. Visas kastes un ja iespējams arī maisus vajadzētu atzīmēt ar nosaukumu vai krāsu kam tas ir domāts. Piemēram ”Dokumenti”, ”Pavadzīmes” vai ”Žurnāli”. Tas Jums ļaus viegli organizēt, gan personiskās mantas, gan arī dažādus ofisa piederumus. Izvairīties no haosa ir Jūsu galvenais mērķis.

4. Ļoti svarīgi ir arī tas, lai Jūs atšķirtu pārvācamās lietas, no lietām ko nevēlaties pārvākt uz jauno vietu. Laicīga sašķirošana palīdzēs Jums ietaupīt laiku, kad mantas tiks pārvietotas, kā arī darbs tiks organizēts. Nevajadzīgās lietas ir labāk izmest vai nolikt atsevišķā telpā laicīgi, lai tās nesajauktos ar vajadzīgajām lietām.

5. Ieteicams jau pirms pārvākšanās un visa procesa sākuma atrast palīgus, kas palīdzēs visu pārcelt vai iekraut un aizvest. Ja Jūs būsiet visu sapakojuši kad pārvadātāji un krāvēji ieradīsies tas Jums ļaus ietaupīt vairāk gan vairāk līdzekļus, gan laiku, jo krāvējiem būs mazāk darba.

6. Kā arī svarīgi ir tas, lai Jūs iepriekš brīdinātu krāvējus par iespējamām montāžām un demontāžām, kas būs jāveic, piemēram, galdiem, plauktiem un citām lietām. Krāvējiem ir jābūt gataviem ar sagatavotiem instrumentiem, lai tie varētu izpildīt darbu bez aizķeršanās. Kā arī ir ieteicams, brīdināt iepriekš pārvadātājus par to vai ēkā atrodas lifts un vai būs nepieciešami rati smagāku mēbeļu pārvietošanai.