Kā izvairīties no neprofesionāliem krāvējiem?

Gatavojaties pārvākties? Ir laiks sākt pievērst uzmanību tam ko Jūs izvēlaties. Ir pietiekami daudz pakalpojumu sniedzēji, kam vairāk interesē saņemt atlīdzību par izdarīto nekā profesionāli pārvietot Jūsu iecerētās lietas droši un bez problēmām.

Šeit būs daži ieteikumi kā atmaskot krāpniekus un kā labāk izvēlēties pakalpojumu sniedzējus!

-Dažas no pazīmēm ir acīmredzamas, kā piemēram, kādas manieres pakalpojumu sniedzējs pielieto, kad atbild uz Jūsu telefona zvanu. Vai atbild laipni un atsaucīgi, vai īpaši neinteresējas par Jūsu vajadzībām un ātrāk grib tik prom no sarunas.Kā izvairīties no neprofesionāliem krāvēju pakalpojumiem?

-Bieži vien topošie klienti atrod dažādas firmas internetā. Tas kā to mājaslapas izskatās varētu pateikt daudz ko par pašu firmu pat neuzsākot nekādu kontaktu ar viņiem. Vai tā ir nolietojusies, nav īpaši moderna un vēljoprojām stāv Ziemassvētku akcijas pirmajā lapā.

-Ja Jums ir sajūta, ka pārvadātāji nav organizēti un tiem trūkst pieredzes šajā jomā tad tam jāpievērš liela uzmanība izvēloties īsto firmu. Lai gan tas var likties ne tik nozīmīgi, tas var ietekmēt visu pārvākšanās procesu.

-Nav uzrādīta pieredze ar citām firmām vai klientiem. Maza pieredze šajā jomā var nozīmēt to, ka darbi iespējams tiks veikti nekvalitatīvi un neatbilstoši Jūsu prasībām. Tāpēc nevajag riskēt!

-Ko Jūs varat darīt, lai izvairīto no nepatīkamām situācijām? Noteikti pārbaudiet firmas reputāciju. To var izdarīt gan internetā pārbaudot sūdzības par dažādām firmām, gan apzvanot iepriekšējos klientus jautājot par atsauksmēm.

-Pārbaudiet vai firmai ir noteiktās licenzes, lai veiktu specifiskos darbus, kā piemēram pārvadājumus, būzgružu izvešanu un citus darbus, kas Jums nepieciešami. Kā arī, ja kompānija bez problēmām vēlas ierasties pie Jums noteiktajā adresē, lai pārliecinātos par pārvedamo mantu apjomu tad tā noteikti ir viena no profesionālisma izpausmēm.

-Noteikti uzanieties no firmām, kas pieprasa, lai Jūs iemaksājiet depozītu pat nenoslēdzot nekādu līgumu.

-Ne vienmēr tas viss liecina, ka kompānija ir slikta un neuzticama, bet lielāko daļu gadījumos tā ir. Tāpēc vienmēr jāpārbauda ar ko Jums būs darīšana. Ievērojot šos pāris ieteikumus un pazīmes Jūs iespējams varēsiet izvairīties no neveiksmīgiem pārvākšanās pakalpojumiem.

 

Ja Jums rodas kādi jautājumi saistībā ar šo tēmu vai pārvākšanās pakalpojumiem droši sazinieties ar mums un mēs Jums palīdzēsim atrisināt, gan problēmas, gan jautājumus!