5 padomi, kā izvēlēties uzticamu kravu pārvadātāju

Kravu parvadajumi latvija un eiropaUzsākot importa/eksporta biznesu Jums noteikti būs jāpieņem daudzi svarīgi lēmumi un viens no tiem noteikti būs izvēlēties uzticamu kravu pārvadātāju. Atrast uzticamu kravu pārvadātāju ir grūti, jo izvēle ir ļoti liela un informācija par kompānijām ir ļoti maz.

Lai palīdzētu Jums, izvēlēties uzticamāko kravu pārvadātāju, Mēs esam apkopojoši 5 svarīgākos faktorus, kurus ir minējuši mūsu klienti, izvēloties tieši mūsu kompāniju par sadarbības partneri.

 

1. Pārliecinies vai kravas pārvadātājam ir pieredze!

Šis pat varētu būt vienīgais padoms. Pieredze, pieredze, pieredze!

Izveidot savu transporta pakalpojumu kompāniju ir salīdzinoši viegli, bet kravu pārvadājumu industrija nav nekāda bērnu spēlīte un nezinot ko dara, šo biznesu var ļoti ātri bankrotēt.

Strādājot šaja nozarē ļoti bieži esam redzējuši daudzas jaunas kompānijas, kuras ir pazudušas pēc pāris mēnešiem.

Tas, ka jūsu izvēlētā kompānija ir pieredzējusi nozīmēs to, ka tā ir saskārusies ar dažādām avārijas situācijām un zinās kā rīkoties pat vissarežģītākajās situācijās.

Pieredze parasti nozīmē, ka jūsu kravas pārvadājumu kompānija palīdzēs jums izvairīties no problēmām muitā, satiksmes problēmām un visām pārējām situācijām, kuru dēļ Jūsu sūtījums varētu aizkavēties.

Pieredze arī nozīmē to, ka kompānijai būs sakārtots un uzticams partneru tīkls un viņi spēs izpildīt savus uzdevumus laikā un bez aizķeršanās.

2. Noskaidrojiet par pārvadātāja aģentu tīklu un biznesa partneriem valstī uz kuru Jūs eksportējam vai no kuras valsts importējat.

Šis faktors noteikti ir svarīgs iekšzemes pārvadājumiem citās valstīs.

Jūsu kravas pārvadātājam vajadzētu būt spēcīgam tīklam katrā valstī, kurā tas darbojas, bet jums vajadzētu zināt kādi kontakti pārvadātājam ir valstīs/pilsētās no kurām jūs importējam vai uz kurām eksportējat.

Ja Jūs eksportējat, piemēram, uz Vāciju, jums nevajadzētu uztraukties par to, kādi partneri kompānijai ir Ķīnā.

Jūs varat atrast kravas pārvadātāju, kas ir lielisks pārvadājumiem uz Spāniju, bet tam nav partneru/sakaru lai tiktu galā ar precēm, kuras Jūs gribat importēt no Itālijas. Tādēļ pirms līguma slēgšanas ar kādu noteiktu kompāniju, Jums noteikti vajadzētu noskaidrot par tās kontaktiem visās valstīs, kurās jūs darbojaties vai plānojat darboties nākotnē.

Plašs biznesa partneru loks visā pasaulē ļauj Jūsu kravu pārvadātājam piedāvāt arī papildus pakalpojumus…

3. Pārliecinieties, ka jūsu kravu pārvadātājs sniedz visus pakalpojumus, kuri Jums būs nepieciešami.

Noskaidrojiet, kādus pakalpojumus kravu pārvadātājs piedāvā.

Kravas pārvadātājam būtu jāpiedāvā vairāk kā tikai gaisa vai okeāna pārvadājumus Jūsu eksporta un importa aktivitātēm. Pārvadātājam vajadzētu piedāvāt arī sliežu un auto transporta pakalpojumus iekšzemes pārvadājumiem.

Ja Jums vajadzēs nosūtīt sūtījumu no vienas ostas uz citu nevis nogādāt sūtījumu līdz durvīm, tad Jums nebūs svarīgi vai pārvadātājs piedāvā iekšzemes pārvadājumus, bet tas, ka pārvadātāji nepiedāvā iekšzemes pārvadājumus, liecina par to, ka šai kompānijai ir slikts partneru tīkls.

Ir ļoti labi, ja kompānija piedāvā pēc iespējas vairāk pakalpojumus, jo tas var atrisināt vairākas Jūsu problēmas, piemēram, preču glabāšanu, izplatīšanu un citas lietas.

Viens no svarīgiem faktoriem ir arī tas, vai Jūsu izvēlētā kompānija piedāvā kravas apdrošināšanu. Arī sūtījumu izsekošanas iespēja ir ļoti labs papildinājums piedāvātajiem pakalpojumiem.

4. Pārliecinieties ka kravu pārvadātājam ir labas atsauksmes.

Šis ir labs padoms kad Jūs meklējat jebkuru pakalpojumu, ne tikai kravu pārvadājumus.

Ja nav neviens, kas uzslavē pārvadātāju par lielisku pakalpojumu sniegšanu, tad tā ir slikta zīme.

Jūs varat ierakstīt kompānijas nosaukumu internetā un atrast kādas atsauksmes par to. Labākajām kompānijām ir pieejama arī atsauksmju sadaļa, kurā klienti var izteikt savu apmierinātību ar sniegtajiem pakalpojumiem vai arī iesūtīt kādas sūdzības.

Izlasi ko saka Pārvadājumi24.lv klienti

5. Pārliecinieties ka pārvadātājam ir labs klientu serviss.

Šis ir ļoti svarīgs faktors!

Cik ātri Jūsu izvēlētais kravas pārvadātājs atbild uz Jūsu jautājumiem vai sniedz sūtījuma izmaksu tāmi?

Ja Jūs ar starpvalstu sūtījumiem saskarsieties pirmo reizi vai viņi gribēs un varēs Jums palīdzēt un parūpēsies par to lai jūsu importa/eksporta aktivitātes noritētu veiksmīgi?

Protams, arī pārvadātāju kompānijās var būt kāds jauns un nepieredzējis darbinieks, kurš, iespējams, nespēs atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem, bet viņiem noteikti vajadzētu noskaidrot visas nepieciešamās atbildes no vairāk pieredzējušiem kolēģiem un atbildēt uz jautājumiem vēlāk.

Tas, cik labi Jūsu kravas pārvadātājs tiek galā ar Jūsu problēmām ir ļoti labs rādītājs tam, vai tas spēs tikt galā ar Jūsu pasūtījumiem

Ievērojiet, ka šajā sarakstā nav pat pieminētas kravas pārvadātāju izmaksas, jo pats galvenais ir Jūsu pārvadātāja spēja tikt galā ar Jūsu sūtījumiem laikā un bez jebkādām problēmām.

Daži pārvadātāji var piedāvāt ļoti zemas, cenas salīdzinot ar citiem, bet parasti sadarbojoties ar šādiem pārvadātājiem, jums būs jāmaksā dažādas papildus maksas, jārēķinās ar sūtījumu kavēšanos un sliktu klientu apkalpošanu.

Sekojot šiem pieciem ieteikumiem, Jums vajadzētu atrast uzticamu kravu pārvadātāju, kuram būs liels un kvalitatīvs partneru tīkls un pateicoties tam, šis pārvadātājs spēs piedāvāt savus pakalpojumus par sakarīgām cenām.

Sazinies ar Mums un noskaidro cik labs ir Pārvadājumi24.lv klientu serviss!